⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2018 Challenge, Polish Open (Poland, Spala, 18.03.2018-18.03.2018)
Player
All
Abdel-Aziz Farah
Abusev Artur
Achanta Sharath Kamal
Aguirre Marcelo
Akasheva Zauresh
Akindiya Ismaila
Alamian Nima
Alencar Normando
Allegro Martin
Altinkaya Sibel
Ambrus Krisztina
Andersson Harald
Anthony Amalraj
Arlouskaya Alina
Assar Khalid
Baciocchi Alessandro
Badowski Marek
Bajger Ondrej
Bajor Natalia
Balazova Barbora
Balint Bernadett
Bankosz Michal
Batra Manika
Benito Javier
Bernadet Antoine
Berner Sondre
Blazejewicz Zuzanna
Boccard Sam
Bogdanova Nadezhda
Brat Adam
Brateyko Solomiya
Broiakovskyi Vsevolod
Burov Viacheslav
Carey Charlotte
Carlsen Rebekka
Cathcart Owen
Cazacu Alexandru
Cechova Dana
Chasselin Pauline
Chen Alexander
Chen Chun-Hsiang
Chen Shuainan
Chernov Konstantin
Cho Daeseong
Choi Hyojoo
Christensen Stefanie
Ciobanu Irina
Cote Alicia
Cyrnek Piotr
Das Mouma
De Nodrest Leo
De Nutte Sarah
Degraef Margo
Desai Harmeet
Deshpande Divya
Devos Laurens
Devos Robin
Diez Endika
Dilling Andreas
Doval Ilka
Dragoman Andreea
Dvorak Galia
Dyszkiewicz Gabriela
Dziadek Kamil
El-Beiali Mohamed
Fang Sih-Han
Farladanska Ganna
Feher Orsolya
Floras Robert
Franco Carlos
Front Erika
Gasnier Laura
Ghallab Aly
Ghosh Soumyajit
Givone Nolan
Gjelle Maja Haugen
Glod Eric
Gnanasekaran Sathiyan
Golla Marco
Gomez Gustavo
Gorak Daniel
Grela Artur
Grininger Thomas
Grofova Karin
Grzybowska-Franc Katarzyna
Gui Lin
Guisnel Oceane
Gunduz Ibrahim
Hachard Antoine
Hajiei Arman
Haponova Hanna
Hartbrich Leonie
Hashimoto Honoka
Haug Borgar
Helmy Yousra
Ho Kwan Kit
Ho Tin-Tin
Holmsten Ellen
Hribar Peter
Huang Yi-Hua
Hung Tzu-Hsiang
Ishida Carlos
Ismailov Sadi
Jang Woojin
Jean Lauric
Jeon Jihee
Jeong Sangeun
Jeoung Youngsik
Jiang Tianyi
Jonsson Jennifer
Jorgic Darko
Jouti Eric
Jurkova Eva
Kanamitsu Koyo
Kapolnek Narayan
Kazantseva Kristina
Kelbuganov Timur
Khanin Aleksandr
Khusseinova Gulchekhra
Kihara Miyuu
Kim Donghyun
Kim Jiho
Kiselev Maksim
Knight Tyrese
Knyszewska Paulina
Kolish Anastasia
Konecny Tomas
Kosolosky Olav
Kotowski Tomasz
Kou Lei
Kozul Deni
Krzysiek Paulina
Kubik Maciej
Kukulkova Tatiana
Kulczycki Samuel
Kulpa Konrad
Kusinska Klaudia
Labosova Ema
Lam Siu Hang
Lamadrid Juan
Lambiet Florent
Lavrova Anastassiya
Lee Sang Su
Levenko Andreas
Lim Jonghoon
Lin Chia-Hsuan
Loeuillette Stephanie
Lotfijanabadi Miad
Marchetti Nathalie
Martinko Jiri
Matelova Hana
Matsumoto Cazuo
Menand Remi
Meshref Dina
Michalak Aleksandra
Migot Marie
Mikhailova Polina
Miklaszewska Maja
Mikulcova Kristyna
Miyamoto Haruki
Moret Rachel
Moskovits Daniela
Mukherjee Sutirtha
Murzin Vitalii
Nad Nemedi Valentin
Nadim Ahmed
Nagyvaradi Mercedes
Nalepa Kamil
Nasser Galila
Ng Pak Nam
Nikitchanka Alina
Nikulin Ivan
Noskova Yana
Novota Samuel
Odo Satsuki
Oikawa Mizuki
Olivares Felipe
Oostwouder Ewout
Ort Kilian
Ortega Daniela
Ouaiche Stephane
Partyka Natalia
Paszek Agata
Patkar Madhurika
Payet Denise
Pek Karolina
Pesotska Margaryta
Petas Kacper
Pfefer Laura
Pistej Lubomir
Platonov Pavel
Pryshchepa Ievgen
Puchovanova Nikoleta
Qiu Dang
Rasmussen Tobias
Rech Daldosso Marco
Reitspies David
Rolland Jules
Rouintanesfahani Mohammadali
Sahasrabudhe Pooja
Saleh Ahmed
Salifou Abdel-Kader
Sambe Kohei
Sato Hitomi
Shadrina Daria
Shamruk Gleb
Shcherbatykh Valeria
Shetty Sanil
Shibata Saki
Shin Yubin
Shvetc Kirill
Sibley Kelly
Sidorenko Vladimir
Sikorska Magdalena
Singeorzan Arina
Singeorzan Bogdan
Sirucek Pavel
Siruckova Aneta
Skachkov Kirill
Sladkova Nataliya
Slazak Julia
Slifirczyk Katarzyna
Spanik Tibor
Stefcova Kristyna
Stoyanov Niagol
Suh Hyo Won
Szocs Hunor
Szymczak Julia
Taffe Yanick
Tailakova Mariia
Takami Masaki
Tanaka Yuta
Tauber Michael
Tazoe Hibiki
Todorovic Andrea
Togami Shunsuke
Tomanovska Katerina
Tomaszuk Tomasz
Travin Danila
Tregler Tomas
Trigolos Daria
Tromer Laurens
Truksova Lucia
Tsaptsinos Maria
Tsui Pao-Wen
Uda Yukiya
Valuch Alexander
Van Duin Rianne
Vasylieva Ievgeniia
Vega Paulina
Vermaas Kim
Vilchez Miguel
Vivarelli Debora
Vivarelli Evelyn
Vlasov Grigory
Wachowiak Lukasz
Walaszek Przemyslaw
Wan Yuan
Wang Eugene
Wang Yi-Ju
Wederlich Damian
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Wetzel Adrian
Wilson Zak
Witkowski Jakub
Xiao Maria
Yang Ha Eun
Yefimov Viktor
Yigenler Abdullah
Yilmaz Ozge
Yoo Eunchong
Yousry Amira
Zaharia Alina
Zakrzewska Agata
Zandecki Jan
Zarif Audrey
Zatowka Patryk
Zavadskyi Ihor
Zelinka Jakub
Zhai Yujia
Zhamal Bekulan
Zhang Sofia-Xuan
Zhao Ziyi
Zhmudenko Yaroslav
Zholudev Denis
Zibrat Jan
Country
All
Австрия
Англия
Барбадос
Белоруссия
Бельгия
Бразилия
Венгрия
Германия
Гонконг
Дания
Египет
Израиль
Индия
Иран
Ирландия
Испания
Италия
Казахстан
Канада
Люксембург
Нигерия
Нидерланды
Норвегия
Парагвай
Польша
Россия
Румыния
Сербия
Словакия
Словения
Тайвань
Турция
Украина
Уэльс
Франция
Чехия
Чили
Швейцария
Швеция
Южная Корея
Япония
Category
All
Men's Doubles
Men's Singles
U21 Men's Singles
U21 Women's Singles
Women's Doubles
Women's Singles
«
1
2
3
...
6
7
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Olivares Felipe
Opponent:
Travin Danila
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Travin Danila
Opponent:
Brat Adam
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
El-Beiali Mohamed
Opponent:
Kosolosky Olav
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
El-Beiali Mohamed
Opponent:
Menand Remi
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Menand Remi
Opponent:
Kosolosky Olav
Score:
0:4
1:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Devos Robin
Opponent:
Haug Borgar
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Devos Robin
Opponent:
Knight Tyrese
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Knight Tyrese
Opponent:
Haug Borgar
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Tregler Tomas
Opponent:
Chen Shuainan
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Tregler Tomas
Opponent:
Berner Sondre
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Berner Sondre
Opponent:
Chen Shuainan
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Levenko Andreas
Opponent:
Wetzel Adrian
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Levenko Andreas
Opponent:
Bankosz Michal
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Bankosz Michal
Opponent:
Wetzel Adrian
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Khanin Aleksandr
Opponent:
Martinko Jiri
Score:
4:1
4:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Khanin Aleksandr
Opponent:
Kapolnek Narayan
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Kapolnek Narayan
Opponent:
Martinko Jiri
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Gorak Daniel
Opponent:
Ouaiche Stephane
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Gorak Daniel
Opponent:
Grininger Thomas
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Grininger Thomas
Opponent:
Ouaiche Stephane
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Oikawa Mizuki
Opponent:
Nad Nemedi Valentin
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Oikawa Mizuki
Opponent:
Kelbuganov Timur
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Kelbuganov Timur
Opponent:
Nad Nemedi Valentin
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Aguirre Marcelo
Opponent:
Grela Artur
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Aguirre Marcelo
Opponent:
Diez Endika
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Diez Endika
Opponent:
Grela Artur
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Platonov Pavel
Opponent:
Givone Nolan
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Platonov Pavel
Opponent:
Nalepa Kamil
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Nalepa Kamil
Opponent:
Givone Nolan
Score:
3:4
0:3
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Rech Daldosso Marco
Opponent:
Spanik Tibor
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Rech Daldosso Marco
Opponent:
Nikulin Ivan
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Nikulin Ivan
Opponent:
Spanik Tibor
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Hachard Antoine
Opponent:
Hajiei Arman
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Hachard Antoine
Opponent:
Kotowski Tomasz
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Kotowski Tomasz
Opponent:
Hajiei Arman
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Lamadrid Juan
Opponent:
Petas Kacper
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Lamadrid Juan
Opponent:
Assar Khalid
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Assar Khalid
Opponent:
Petas Kacper
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Saleh Ahmed
Opponent:
Walaszek Przemyslaw
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Saleh Ahmed
Opponent:
Tauber Michael
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Tauber Michael
Opponent:
Walaszek Przemyslaw
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Gunduz Ibrahim
Opponent:
Zandecki Jan
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Gunduz Ibrahim
Opponent:
Benito Javier
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Benito Javier
Opponent:
Zandecki Jan
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Glod Eric
Opponent:
Kulpa Konrad
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Glod Eric
Opponent:
Miyamoto Haruki
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Miyamoto Haruki
Opponent:
Kulpa Konrad
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Kozul Deni
Opponent:
Shvetc Kirill
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Kozul Deni
Opponent:
De Nodrest Leo
Score:
4:2
2:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
De Nodrest Leo
Opponent:
Shvetc Kirill
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Tromer Laurens
Opponent:
Cathcart Owen
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Tromer Laurens
Opponent:
Baciocchi Alessandro
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Baciocchi Alessandro
Opponent:
Cathcart Owen
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Matsumoto Cazuo
Opponent:
Wilson Zak
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Matsumoto Cazuo
Opponent:
Bajger Ondrej
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Bajger Ondrej
Opponent:
Wilson Zak
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Takami Masaki
Opponent:
Akindiya Ismaila
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Takami Masaki
Opponent:
Murzin Vitalii
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Murzin Vitalii
Opponent:
Akindiya Ismaila
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Zhai Yujia
Opponent:
Ghallab Aly
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Zhai Yujia
Opponent:
Bernadet Antoine
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Bernadet Antoine
Opponent:
Ghallab Aly
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Stoyanov Niagol
Opponent:
Kulczycki Samuel
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Stoyanov Niagol
Opponent:
Rolland Jules
Score:
4:0
1:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Rolland Jules
Opponent:
Kulczycki Samuel
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Allegro Martin
Opponent:
Chen Chun-Hsiang
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Allegro Martin
Opponent:
Ishida Carlos
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Ishida Carlos
Opponent:
Chen Chun-Hsiang
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Zholudev Denis
Opponent:
Golla Marco
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Zholudev Denis
Opponent:
Chernov Konstantin
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Chernov Konstantin
Opponent:
Golla Marco
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Ismailov Sadi
Opponent:
Kubik Maciej
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Ismailov Sadi
Opponent:
Rouintanesfahani Mohammadali
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Rouintanesfahani Mohammadali
Opponent:
Kubik Maciej
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Pryshchepa Ievgen
Opponent:
Tomaszuk Tomasz
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Pryshchepa Ievgen
Opponent:
Abusev Artur
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Abusev Artur
Opponent:
Tomaszuk Tomasz
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Jean Lauric
Opponent:
Kiselev Maksim
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Jean Lauric
Opponent:
Sambe Kohei
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Sambe Kohei
Opponent:
Kiselev Maksim
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Burov Viacheslav
Opponent:
Dziadek Kamil
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Burov Viacheslav
Opponent:
Tanaka Yuta
Score:
4:1
2:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Tanaka Yuta
Opponent:
Dziadek Kamil
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Uda Yukiya
Opponent:
Hribar Peter
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Uda Yukiya
Opponent:
Han Chuanxi
Score:
4:2
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Han Chuanxi
Opponent:
Hribar Peter
Score:
4:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Cazacu Alexandru
Opponent:
Wederlich Damian
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Cazacu Alexandru
Opponent:
Andersson Harald
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Andersson Harald
Opponent:
Wederlich Damian
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Vilchez Miguel
Opponent:
Boccard Sam
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Vilchez Miguel
Opponent:
Valuch Alexander
Score:
1:4
2:3
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Valuch Alexander
Opponent:
Boccard Sam
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Rasmussen Tobias
Opponent:
Broiakovskyi Vsevolod
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Rasmussen Tobias
Opponent:
Novota Samuel
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Novota Samuel
Opponent:
Broiakovskyi Vsevolod
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Sidorenko Vladimir
Opponent:
Wachowiak Lukasz
Score:
4:3
1:1
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Sidorenko Vladimir
Opponent:
Reitspies David
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
1
Reitspies David
Opponent:
Wachowiak Lukasz
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
2
Yefimov Viktor
Opponent:
Witkowski Jakub
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
18 Mar 2018
Etap:
3
Yefimov Viktor
Opponent:
Yigenler Abdullah
Score:
3:4
0:1
Video
«
1
2
3
...
6
7
»